10+ Yıllık Deneyim
Kaplan Peyzaj

Hakkımızda

Kaplan peyzaj uygulamaları deneyimi ile; bahçe düzenleme, bahçe bakımı, otomatik sulama sistemi kurulumu, çim alan tesisi kurulumu, toprak drenajı gibi temel peyzaj düzenleme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzman kadromuz, eğitimli personelimiz ve kaliteli hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edindik. Hedefimiz her zaman sektörde aranan, tercih edilen ve güvenilen bir firma olma özelliğimizi sürdürebilmektir. Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimi sizlerle paylaşan firmamız, her geçen gün yenilenip, büyümeye devam etmektedir. Gelişen teknolojinin insan hayatına sağladığı rahatlık yanında, bu gelişmenin tabiata ve çevreye verdiği zararın boyutu her geçen gün hızla artmaktadır. Yeşil alanların azalmasıyla; hava kirliliği, erozyon, sel baskınları gibi doğal afetlere sebebiyet vermemek için mevcut yeşil alanlara sahip çıkılması ve bu alanların olabildiğince genişletilmesi gerekmektedir. Bu noktada firma olarak üzerimize düşenin en iyisini yapmak öncelikli görev anlayışımızdır.

Kaplan Peyzaj

Hizmet Alanlarımız

• Konutlar (Ev bahçesi, Villa bahçesi, apartman bahçesi, site alanları)

• Özel ve resmi kurumlar (eğitim kurumları, sağlık kurumları, fabrika ve sanayi sitesi alanları)

• İşyerleri , restoran ve kafeler

• Oteller ve tatil köyleri

• Alışveriş merkezleri

• Çocuk oyun alanları

• Spor alanları ve kompleksleri

• Park ve bahçeler

• Refüj alanları ve meydanlar

• Rekreasyon alanları gibi çok sayıda farklı alanda bahçe, iç mekan, teras, çatı bahçeleri tasarım, uygulama, bakım, yenileme ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

check-3
BÜTÜNCÜL HİZMET
Çalışma modelimizde zirai ilaçlama ve dezenfeksiyondan peyzaj bakımına, organik peyzaj yaklaşımından tasarım ve üretime kadar farklı ve birbirini besleyen disiplinlerle bir arada çalışıyoruz.
check-3
KALİTE VE GÜVEN
Kaplan Peyzaj olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ürün ve doğru hizmet sunarak kazandığımız güvenle sektörde fark ediliyoruz.
KAPLAN PEYZAJ

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1

Kaplan Peyzaj, anahtar teslim uygulamalara imza atıyor.

2400
3

Dinamik ve esnek yapımızla ve her geçen gün yetişen ekip ile hizmetinizdeyiz.

2401
2

Yaşam alanlarınızı kaliteli ve yaşanabilir hale getirerek mutluluğu artırıyoruz.

2399
4

Tasarımdan uygulamaya mekanınız için en uygun çözümleri sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir peyzaj anlayışı ve yenilikçi yaklaşımımızla yaşam alanlarınızda geleceğe uzanan tasarımlara imza atmak için çok çalışıyoruz.
0 +

Yıllık Deneyim

0 %

Müşteri Memnuniyeti

0 +

Uzman Ekip

Type what you are searching for: