Profesyonel Bahçe Bakım Hizmeti

Her canlı gibi bahçeler de bakıma ihtiyaç duyar. Doğru zamanda sulanmaya, gerekli zamanda gübrelemeye, ilaçlamaya ihtiyaç duyarlar.

Bahçe düzenlemesi profesyonellik ve mesleki birikim gerektiren önemli bir alandır. Bahçe düzenleme çalışmalarında bitki seçimlerinin önemi kadar bölgenin ortam koşulları da göz önünde bulundurulmalıdır. Gelişi güzel bitki seçimi ve yanlış uygulamalar maddi ve manevi kayıplara yol açarak hayallerinizin ertelenmesine sebep olacaktır. Bahçe düzenleme de birçok faklı materyaller kullanılmaktadır. Bitkilerin yanı sıra dekoratif taşlar, doğal taşlar, ahşap yapılar, çam kabukları, süs havuzları, dekoratif saksılar bunlardan sadece bir kaçını oluşturmaktadır.

Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri

Bahçelerin, her mevsim doğru bir bakıma ihtiyacı vardır. Bakım hizmetlerimiz; aylık periyodik bakım, Sonbahar-Kış ve İlkbahar-Yaz genel bakımları gibi kollara ayrılmaktadır.

Kaplan Peyzaj uzman kadrosuyla Çim Alan Bakımı, Bitki Bakımı, Gübreleme, Toprak Havalandırması ve İlaçlama hizmetlerini yapmaktadır.

Uygulaması tamamlanan proje alanımız peyzaj bakımına hazır hale getirilir. Mobil ekip ile periyodik olarak veya sabit personel desteğiyle peyzaj bakımı hizmeti sunulur.

Peyzaj bakım işleri kapsamında villa bahçesi ölçeğinden kurumsal bina bahçelerine kadar değişen bakım uygulamalarımızı periyodik veya yıllık bakım anlaşmaları ile gerçekleştirmekteyiz.

Proje Uygulama Görsellerimiz

Type what you are searching for: